NAWIGACJA W RODZINIE

  

NAWIGACJA W RODZINIE – warsztaty multimedialne dla małżonków (narzeczonych). Życiu małżeńskiemu i rodzinnemu nieustannie trzeba nadawać kierunek, trzymać stery, korygować kurs, a nade wszystko znać cel podróży i wiedzieć, która droga jest do niego najwłaściwsza.

Te warsztaty to nasza nowa propozycja dla małżonków. Osią warsztatów jest film, zrealizowany z udziałem znanych autorytetów z różnych dziedzin życia rodzinnego. Uczestnicy warsztatów pracują na podstawie wyświetlanych konferencji oraz posługując się opracowanym przez psychologów indywidualnym arkuszem ćwiczeń. Jest to świetna możliwość przyjrzenia się sobie i swojej rodzinie. Macie okazję wrócić do domu ze świadomością dziedziny, która szczególnie wymaga uwagi, naprawy, uzdrowienia.

Termin: 14.12.2014r., g. 16.30

Miejsce: Salka przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Kusocińskiego 45 Czytaj dalej

Msza Św. o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego

          Serdecznie zapraszam was do Domu Formacyjnego Ruchu Światło-Życie w Wiśle-Jaworniku na comiesięczną Eucharystię, podczas której modlimy się o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego.
Msza odbędzie się 27.11.2014 (czwartek) o 18:00, a będzie jej przewodniczył ks. Marek Szkudło, wikariusz biskupi w naszej diecezji.
Po mszy odbędzie się spotkanie z ks. Markiem, który podzieli się z nami swoim świadectwem spotkań z ks. Blachnickim i ks. Danielskim, których miał okazję poznać.
Plan spotkania:
17:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
18:00 – Eucharystia pod przewodnictwem ks. Marka Szkudło
18:50 – spotkanie przy stole i świadectwo ks. Marka Szkudło
Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy. Jest również możliwość noclegu w Domu Formacyjnym.
Chcielibyśmy jak najlepiej was ugościć dlatego prosimy o krótką wiadomość, że wybieracie się na to spotkanie.
Zgłaszać się można pod adres mailowy: waldeksiedliska@interia.pl (pod ten adres proszę również pisać o chęci skorzystania z noclegu

Czekamy na was. Do zobaczenia w Jaworniku.
ks. Waldemar Maciejewski,   Zosia i Kazik  Dyrcz

 P.S. Mile widziane dary stołu